Poczet prezesów

  1. V 1967 Andrzej Radzikowski
  2. IV 1967 – XII 1967 Tadeusz Krzyczkowski
  3. XII 1967 – XII 1968 Henryk Dunaj
  4. XII 1968 – III 1970 Lech Konopnicki
  5. III 1970 – wiosna 1973 Marek Kaniewski
  6. wiosna 1973 Andrzej Kozłowski
  7. wiosna 1973 – jesień 1975 Stefan Różycki
  8. jesień 1975 – jesień 1976 Barbara Łukaszek
  9. jesień 1976 – jesień 1977 Adam Biernat
  10. jesień 1977 – jesień 1980 Marek Wójcik
  11. jesień 1980 – VI 1982 Krzysztof Walczak
  12. VI 1982 – X 1982 Krzysztof Garliński
  13. X 1982 – V 1983 Witold Grzesik
  14. V 1983 – XII 1984 Leszek Grabowski
  15. XII 1984 – XI 1986 Barbara Koroblewska
  16. XI 1986 – XI 1988 Janusz Grzęda
  17. XI 1988 – XI 1990 Marek Kornicki
  18. XI 1990 – XI 1991 Tomasz Łaski
  19. XI 1991 – XI 1992 Maciek Bobrowski
  20. XI 1992 – I 1997 Tomasz Dymek
  21. I 1997 – I 1998 Witold Grzesik
  22. I 1998 – III 1999 Arkadiusz Wiatrowski
  23. III 1999 – II 2001 Andrzej Kaczmarczyk
  24. II 2001 – V 2002 Mariusz Czajkowski
  25. V 2002 – XII 2003 Andrzej Kaczmarczyk
  26. XII 2003 – XII 2004 Paweł Hańczur
  27. XII 2004 – XII 2005 Małgorzata Antosik
  28. XII 2005 – III 2008 Mariusz Sochaj
  29. III 2008 – V 2009 Łukasz Komorowski
  30. V 2009 – V 2010 Marek Bogatek
  31. V 2010 – IV 2012 Jacek Pieczerak
  32. IV 2012 – VI 2013 Małgorzata Antosik
  33. VI 2013 – … Jacek.Czech