XX Majówka Wydziału Elektrycznego PW 14.05.2016

Majowka_wydzialowa_2016_strona

Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić pracowników, studentów, emerytów, absolwentów i przyjaciół naszej Jednostki na jubileuszową

XX MAJÓWKĘ WYDZIAŁU ELEKTRYCZNEGO

Tym razem spotkamy się na kolejowym szlaku. Oto w sobotę rano 14 maja br. wyruszymy spod Gmachu Głównego PW znakomitym, ogromnym autokarem – znanym nam już z wcześniejszych wypraw, i udamy się do Sochaczewa.

Po drodze – jak zwykle integracyjne, obfite śniadanko. Na miejscu zwiedzimy w trzy kwadranse fascynujące Muzeum Kolei Wąskotorowej, po czym zapraszam na romantyczny „spacer” wąskotorówką właśnie przez Puszczę Kampinoską!

Spodziewam się wrażeń co niemiara. Stacyjką docelową będą Wilcze Tułowskie. Umówiony przewodnik poprowadzi nas przez kilka najpiękniejszych, najbardziej urokliwych ostępów rezerwatu przyrody.

Następnie OGNISKO i ŚPIEWANKI – PEŁNA INTEGRACJA!
Liczymy, jak zwykle, na wspaniałe i niezawodne STYKI! Oczywiście będziemy także grillować i… tak dalej.

Kolejny punkt programu – podróż powrotna wesołą koleją, a następnie z Sochaczewa ruszamy naszym autokarem na objazd atrakcji Mazowsza. Nie brak ich w okolicy, mam nadzieję, że przewodnictwo tej części majówki przejmą globtroterzy Klubu Turystycznego Elektryków STYKI – którzy nie raz, nie raz wędrowali tymi ścieżkami w różnych porach roku. A powrót – niezbyt późnym wieczorem – pod Politechnikę.

Osoby bardziej zapobiegliwe już mogą rezerwować miejsca u Pani Mirosławy Ślesickiej w p. 130 GG. Dla studentów zniżki w opłacie.
Autokar – mimo że największy – ma tylko 70 miejsc. Kto pierwszy… ten lepszy.

Bieżące informacje dotyczące imprezy będą publikowane na tej stronie, na ISOD oraz na FB.

Drodzy Uczestnicy naszej wyprawy! Raz jeszcze serdecznie zapraszam!

 

Wojciech Urbański

Prodziekan ds. Studenckich
Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej