Stykowy Piknik Rodzinny –
„Jak kwiatki na łące”:
27 maja 2023 r., godz. 11:00

„Stykowy Piknik Rodzinny odbędzie się 27 maja 2023 r. (sobota) na terenie

Polany Rekreacyjnej „Jakubów”

Polana znajduje się za budynkiem dyrekcji Kampinoskiego Parku Narodowego,
ul. Kazimierza Tetmajera 38, Izabelin C.

Za budynkiem dyrekcji jest duży parking. Dojazd komunikacją miejską lub samochodem. Spotykamy się o godzinie 11:00 w dniu imprezy na polanie przy drewnianej wiacie.

Rozpoczniemy krótkim wprowadzeniem skierowanym do naszych milusińskich na temat poruszania się w parku narodowym oraz na temat tego, co w lesie można zbierać, a co nie. Następnie przejdziemy trasę ścieżki dydaktycznej do „Leśnego Ogródka Botanicznego”.

Ok. godziny 13:00 wrócimy na teren polany. Tam do wieczora będziemy piknikować. Rozpalimy też ognisko. Nie zabraknie tradycyjnych śpiewanek. Piknik planujemy zakończyć około godziny 18:00.

Impreza ma charakter koleżeński i organizowana jest non profit. Impreza jest bezalkoholowa. Każdy uczestnik odpowiada za siebie i za swoje dzieci.

Podczas spotkania będą robione zdjęcia i nagrywane filmy, które (kiedyś) zostaną opublikowane na stronach i profilach Klubu w celu jego promocji.

Każdy zaopatruje się we własnym zakresie w rzeczy i prowiant potrzebne na piknik, ognisko i spacer w lesie.

Będzie wesoło!

Pogoda zamówiona. Zaproście zaprzyjaźnione rodziny z dziećmi. Nie trzeba mieć własnych dzieci, żeby dołączyć. Serdecznie zapraszamy każdego, kto ma ochotę na krótki spacer po lesie, piknik, ognisko i śpiewanki.

Wszyscy są mile widziani!

Kierownikiem imprezy i osobą do kontaktu jest:
Kasia „Maryna” Cieślak
tel. 510961990, e-mail: kasia.maryna.cieslak(małpka)gmail.com